Voor meer informatie over hoe we uw persoonsgegevens verwerken, verwijzen we naar ons privacybeleid.
Het rekken van de voorkant van de dijbenen om ongemak in de onderrug te verlichten. Vooral belangrijk na sporten waarbij de benen veel worden gebruikt
Voor meer informatie over hoe we uw persoonsgegevens verwerken, verwijzen we naar ons privacybeleid.
Uitgangshouding: ga op één been staan.
Beweging: als u staat, pakt u uw linkerenkel met uw linkerhand en trekt u uw heupgewricht weg totdat u de voorkant van uw dijbenen voelt rekken. Houd uw buikspieren aangespannen. Houd dit 20-30 seconden vast.
Herhaal de hardloopoefening 3 keer per been.
Korte video met hardloopoefening voor de heupbuigspieren van het Hansaplast initiatief 'More Action - Less Pain'. Geeft verlichting bij ongemak in de rug.